Artykuły

Limitowana kolekcja eneloop EXPEDITION

11.10.2017

Nowa, limitowana kolekcja akumulatorków eneloop o nazwie EXPEDITION, ma nawiązywać do idei zrównoważonego życia i ochrony środowiska naturalnego.

Więcej

                  

Seria QUADGUARD zdobywa serca miłośników dronów wyścigowych

31.07.2017

W wyścigach dronów najważniejsze są drony – żadna nowość. Okazuje się jednak, że nie tylko. A jedną z ważniejszych bolączek jest to, jak te drony bezpiecznie przetransportować.

Więcej


TENBA – marka z potencjałem

24.04.2017

Wysokiej jakości torby i plecaki fotograficzne amerykańskiej marki TENBA, stają się coraz bardziej rozpoznawalne na polskim rynku. Wywodząca się ze Stanów Zjednoczonych marka, do tej pory cieszyła się dużą popularnością za oceanem.

Więcej

                  

Polecamy ładowarkę Extreme Line NC 2000

20.10.2016

Nowa ładowarka mikroprocesorowa Extreme Line NC 2000 może zadowolić nawet wymagających użytkowników. Pozwala bowiem zarówno na bezpieczne i szybkie ładowanie akumulatorów, ale również na ich rozładowywanie, odświeżanie oraz testowanie.

Więcej

ACME drony na dzień dziecka

Odciągnij młodego od kompa !

19.05.2016

Odciągnij młodego od kompa! Kolejny dzień dziecka i kolejny brak dobrego pomysłu na prezent? Kolekcja dronów ACME, to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w lataniu dronem.

Więcej

                  
Eneloop 10 aniversary

Zobacz jak eneloop świętował swoje 10 urodziny

10.05.2016

14 listopada 2015 r w Berlinie miała miejsce wielka urodzinowa impreza eneloop. Inscenizacja wydarzenia odbyła się w okolicy BIKINI Berlin, gdzie po zachodzie słońca została wyświetlona instalacja z logiem eneloop.

Więcej