Artykuły


Marka COAST w ofercie CSI.

30.05.2018

Opatentowane systemy optyczne i zaawansowana elektronika sprawiają, że profesjonalne latarki LED Coast są jednymi z najjaśniejszych i najbardziej funkcjonalnych na rynku.

Więcej

                  

JOBY inspiruje fotografów i robi to dobrze! Nowe produkty w ofercie CSI.

06.04.2018

Opatentowane i wielokrotnie nagradzane produkty potrafią zapewnić odpowiednią stabilizację lustrzanki lub bezlusterkowca. Z JOBY będziesz mógł zrealizować o wiele więcej ciekawych pomysłów na oryginalne fotografie.

Więcej


Nowe produkty marki TENBA już u nas!

01.03.2018

Kolejna kolekcja profesjonalnych toreb, plecaków i walizek marki TENBA jest już w sprzedaży. Kolekcja składa się z zupełnie nowych plecaków, walizek i serii etui na obiektywy oraz z odświeżonej wersji kolorystycznej ochronnych Wrapów.

Więcej

                  

Limitowana kolekcja eneloop EXPEDITION

11.10.2017

Nowa, limitowana kolekcja akumulatorków eneloop o nazwie EXPEDITION, ma nawiązywać do idei zrównoważonego życia i ochrony środowiska naturalnego.

Więcej


Seria QUADGUARD zdobywa serca miłośników dronów wyścigowych

31.07.2017

W wyścigach dronów najważniejsze są drony – żadna nowość. Okazuje się jednak, że nie tylko. A jedną z ważniejszych bolączek jest to, jak te drony bezpiecznie przetransportować.

Więcej

                  
TENBA

TENBA – marka z potencjałem

24.04.2017

Wysokiej jakości torby i plecaki fotograficzne amerykańskiej marki TENBA, stają się coraz bardziej rozpoznawalne na polskim rynku. Wywodząca się ze Stanów Zjednoczonych marka, do tej pory cieszyła się dużą popularnością za oceanem.

Więcej

ładowarka extreme line

Polecamy ładowarkę Extreme Line NC 2000

20.10.2016

Nowa ładowarka mikroprocesorowa Extreme Line NC 2000 może zadowolić nawet wymagających użytkowników. Pozwala bowiem zarówno na bezpieczne i szybkie ładowanie akumulatorów, ale również na ich rozładowywanie, odświeżanie oraz testowanie.

Więcej

                  
ACME drony na dzień dziecka

Odciągnij młodego od kompa !

19.05.2016

Odciągnij młodego od kompa! Kolejny dzień dziecka i kolejny brak dobrego pomysłu na prezent? Kolekcja dronów ACME, to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w lataniu dronem.

Więcej