TENBA- marka z potencjałem


24 kwietnia 2017

Wysokiej jakości torby i plecaki fotograficzne amerykańskiej marki TENBA, stają się coraz bardziej rozpoznawalne na polskim rynku. Wywodząca się ze Stanów Zjednoczonych marka, do tej pory cieszyła się dużą popularnością za oceanem. Dzięki CSI, również w Polsce można już sprawdzić jakość toreb, walizek i plecaków TENBA.

BEZKOMPROMISOWOŚĆ- to słowo klucz, jakie przyświeca marce TENBA, charakteryzując podejście producenta do swoich produktów. Widać je w doborze wysokiej jakości materiałów oraz sposobie produkcji. Torby i plecaki muszą chronić i bezpiecznie przenosić cenny sprzęt filmowy i fotograficzny w każdych warunkach i przez długi okres czasu. Taki cel można zrealizować tylko wtedy, gdy nie idzie się na żadne kompromisy.

O tym , że TENBA to nie jest marka dla produktów wykonanych tanim kosztem, mogli przekonać się uczestnicy targów Film Video Foto w Łodzi. W dniach 6-8 kwietnia, miłośnicy fotografii mieli możliwość przetestowania toreb i plecaków fotograficznych na stoisku TENBA.


Nie tylko profesjonaliści zwracają uwagę na jakość toreb i plecaków, w których przenoszą swój sprzęt. Nawet poczatkujący lub okazjonalni fotografowie i filmowcy coraz częściej są świadomi tego, jak ważnym aspektem w podróżowaniu ze sprzętem fotograficznym jest jego bezpieczny i komfortowy transport. Podczas targów FVF, często pojawiały się pytania o wytrzymałość zamków błyskawicznych, jakość materiałów czy ochronę przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi. Cieszymy się, że produkty TENBA spotkały się tam z wyjątkowo dużym zainteresowaniem.

Torby i plecaki TENBA dostępne są w tej chwili w takich sklepach jak np. X-Kom, Foto Plus, RTV EURO AGD. Zainteresowanych marką, odsyłamy również na polskiego fanpage’a TENBA Polska.