Nowe produkty marki TENBA już u nas!


1 marca 2018

Kolejna kolekcja profesjonalnych toreb, plecaków i walizek marki TENBA jest już w sprzedaży.
Czym tym razem zaskoczył nas producent? Kolekcja składa się z zupełnie nowych plecaków, walizek i serii etui na obiektywy oraz z odświeżonej wersji kolorystycznej ochronnych Wrapów.

Sami zobaczcie jak prezentują się nowe produkty TENBA !

 

Nowa kolekcja Solstice

Solstice, czyli nazwa nowej kolekcji TENBA oznacza w tłumaczeniu na język polski „Przesilenie”. Producent przedstawia nam w ten sposób 2 kolory plecaków będące odpowiednikami przesilenia letniego: kolor niebieski oraz zimowego: kolor czarny.

Kolekcja ta – tak jak wcześniejsze – została stworzona „bez żadnych kompromisów”. Wyselekcjonowane materiały najwyższej jakości oraz specjalny sposób produkcji mają bezwarunkowo chronić przenoszony sprzęt.
Charakterystyczną cechą nowych plecaków są niezastąpione zamki błyskawiczne YKK, zaciski typu Duraflex® lub Fidlock®, spawane stalowe pierścienie typu D oraz wodoodporny dolny panel.

Producent zaproponował nam trzy rozmiary plecaków, dzięki czemu w zależności od potrzeb możemy wybrać odpowiedni dla siebie.

 

 

Walizki transportowe TENBA Air Case Attaché

 

 

Walizki z serii TENBA Air Case Attaché wyróżniają się przede wszystkim ogromną wytrzymałością, zachowując przy tym stosunkowo niewielką wagę. Niesamowite jest to, że mogą utrzymać na sobie ciężar do 180 kg!

Mamy również do wyboru wersję standardową oraz na kółkach, z czego każda z nich posiada 3 modele różniące się rozmiarami.

 

 

Etui TENBA Soft Lens Pouch

Miękkie, neoprenowe etui zapewni ochronę przenoszonego obiektywu. Dostępne w 5 rozmiarach pozwolą na zabranie obiektywu dowolnej wielkości.

 

 

Nowe wkłady BYOB

 

Wkłady z serii BYOB są idealnym rozwiązaniem dla zabezpieczenia przenoszonego sprzętu, bez konieczności kupna dedykowanego plecaka fotograficznego. Zastosowanie specjalnego otwarcia to niewątpliwa zaleta nowych wkładów, dzięki temu mamy zdecydowanie łatwiejszy dostęp do przechowywanych urządzeń i akcesoriów.

 

Plecak TENBA Messenger DNA 15

Jedna z najpopularniejszych kolekcji toreb TENBA MESSENGER DNA powiększyła się o pierwszy i jedyny do tej pory model plecaka. Jakość materiałów oraz kunszt wykonania niczym nie odbiegają zarówno od kolekcji MESSENGER DNA jak i całej gamy produktów marki TENBA.

Plecak został zaprojektowany z myślą o ochronie przenoszonego sprzętu oraz szybkości jego wyjmowania. W tym celu zastosowano specjalne klipsy magnetyczne Fidlock®.

 

Wrapy w odświeżonych kolorach

 

Nowe wrapy to nie tylko żywsze kolory! Zyskały również specjalne przezroczyste okienko z przodu, które daje nam miejsce na etykietowanie, a dzięki temu na szybszą identyfikację przechowywanych akcesoriów. Ponadto ulepszono otwieranie i zamykanie – wszystko dla wygody użytkowania.

 

Poniżej kilka filmów, dzięki którym bliżej poznacie nowe produkty, o których pisaliśmy w tym artykule.