Odciągnij młodego od kompa !


19 maja 2016

Kolejny dzień dziecka i kolejny brak dobrego pomysłu na prezent? A jeszcze jedną zakupioną grę komputerową, żona wyrzuci przez okno razem z Tobą? Warto poszerzyć horyzonty i rozejrzeć się za czymś, co nie tylko przyniesie wiele frajdy, ale również pozwoli na wspólne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Kolekcja dronów ACME, to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w lataniu dronem.

 Akcja ACME na dzień dziecka

 

Poniżej przedstawiamy nasze propozycje dronów ACME, które wydały się nam najbardziej interesującymi prezentami dla młodych użytkowników.

 

1. Zoopa Q055 Zepto

Najmniejszy, najsłodszy i najbardziej zabawny. Malutki Zepto przyniósł nam wiele radości podczas latania. Dron ma wymiary 50x50x20 mm i łącznie z baterią waży zaledwie 8g.

Niech jednak ten kompaktowy wygląd nie będzie mylący, gdyż Zoopa Q055 Zepto w swojej malutkiej, aczkolwiek bardzo wytrzymałej obudowie, przechowuje wszystkie komponenty wraz z płytą główną. Kompaktowe micro-silniki reagują na każdą komendę tak szybko, jak w przypadku dużych modeli, a zintegrowana technologia 6-Axis Gyro 2.0 pozwala na lot na każdym poziomie umiejętności

Dron ACME Zoopa Q055 Zepto

 

2. Zoopa Q165 Riot

Idealny dla poczatkujących użytkowników, którzy chcą szkolić swoje umiejętności latania dronem. Wyjątkowo stabilny, bardzo prosty w obsłudze i wytrzymały na upadki. Dzięki niewielkim rozmiarom, zwrotności i zwinności, można łatwo kontrolować lot, świetnie się przy tym bawiąc. Riot dodatkowo wyposażony jest w przednie i tylne światła, które znacznie ułatwiają szybkie ustalenie kierunku lotu.

W trybie dla zaawansowanych dostępna jest funkcja zapętlania 360o , czyli tzw. fikołków.

Dron ACME Zoopa Q165 Riot

 

 

3. Zoopa Q420 Cruiser

Świetny dron zarówno dla poczatkujących, jak i już trochę bardziej obeznanych w lataniu użytkowników. Jego atutem jest kamera sportowa  FlyCamOne Nano HD, zsynchronizowana z pilotem zdalnego sterowania. Wystarczy nacisnąć przycisk na pilocie, aby nagrywać i fotografować świat z nowej perspektywy.

Zoopa Q420 Cruiser wyposażony jest w mocne silniki, które szybko reagują na jakiekolwiek polecenia. Do wyboru są 4 tryby lotu, dostosowane do umiejętności użytkownika. W trybie dla zaawansowanych dron potrafi wykonywać fikołki w powietrzu.

 Dron ACME Zoopa Q420 Cruizer

 

 

4 .Zoopa Q600 Mantis

Tym, którzy kochają trochę większe zabawki, Zoopa Q600 Mantis powinien przypaść do gustu. Dron wyposażony jest w 3 tryby lotu, dostosowane do umiejętności użytkownika, tak więc mogą nim latać również osoby, które dopiero zaczynają przygodę z dronami. Tryby różnią się między sobą szybkością lotu oraz stopniem reakcji na polecenia.

Elektroniczne wsparcie pozwala na naukę latania dronem i zaznajomienie się z jego obsługą. W trybie dla zaawansowanych, gdzie liczy się szybkość, akcja i dobra zabawa, można wykonywać różne powietrzne manewry, w tym spektakularne fikołki.

Zoopa Q600 Mantis wyposażony jest w kamerę sportową HD FlyCamOne Nano M, rejestrującą obraz w jakości HD 720px.

 Dron ACME Zoopa Q600 Mantis