o nas

Firma CSI została założona w 1992 roku i od tego dnia dzień po dniu wypracowuje sobie mocną pozycję na rynku branżowym, zarówno w dziedzinie szeroko rozumianej automatyki przemysłowej, jak i dystrybucji akcesoriów fotograficznych, rozwiązań pamięci masowych oraz akumulatorków, baterii i ładowarek. Obecnie CSI oceniania jest jako jeden z czołowych dostawców systemów komputerowych w kraju. Wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami m.in. : Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa, znalazła się również w gronie laureatów pierwszej edycji rankingu najzdrowszych przedsiębiorstw „ Wehikuły Czasu ”.

Na nasz sukces składa się bardzo wiele czynników, ale najważniejsi są ludzie, zarówno zgrany zespół pracowników, którzy na co dzień z pasją i zaangażowaniem dbają o stały rozwój firmy, jak i nasi partnerzy biznesowi i klienci, z którymi współpracujemy.

Nasza misja

Naszym celem jest kreowanie najlepszych rozwiązań dla nowych potrzeb i wymagań naszych klientów. Dążymy do optymalizacji firmowej oferty, zgodnej z koncepcją One-Stop-Shop, starając się patrzeć w rożnych kierunkach, kreatywnie podchodząc do wyzwań jakie rzuca nam współczesny rynek.

Dbamy jednak o mądry i zrównoważony rozwój, który daje nam oraz naszym partnerom biznesowym poczucie bezpieczeństwa oraz stabilności finansowej.  Kładziemy mocny nacisk na wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, jednak nigdy nie zapominamy o zdobytych przez lata doświadczeniach, bardzo mocno opierając swoje działania na słynnej już Kulturze Firmowej CSI.

Nasze działy

CSI przez ponad 25 lat swojej działalności zmieniała się i ewoluowała, dostosowując swoją ofertę do stale rosnących potrzeb rynku, na którym działa. Na rynek patrzymy pod kątem rozwiązań, starając się nie zamykać na konkretne branże, ale łączyć rożne projekty i usługi, aby być dla naszych klientów kompleksowym dostawcą.

Ciągły rozwój i modernizacja wewnętrznych struktur przyczyniały się do wyodrębniania się kolejnych firmowych działów. Aktualnie możemy podzielić je na dział produktów detalicznych, do którego należy Dział Flash, Energia Foto oraz działy przemysłowe : Dział IPC, Dział OEM,  Dział Schroff oraz Dział MIL.

Dział Flash Energia Foto

Autoryzowany dystrybutor światowego lidera rozwiązań pamięci masowej flash – marki SanDisk, której oferta obejmuje zarówno wysokiej jakości karty pamięci, jak i dyski USB, dyski SSD oraz odtwarzacze MP3. Jesteśmy jedynym w Polsce dystrybutorem statywów Induro oraz toreb fotograficznych Tenba, a także dystrybutorem profesjonalnych plecaków i toreb fotograficznych Lowepro oraz akcesoriów fotograficznych Manfrotto.

Nasze produkty kierujemy zarówno do profesjonalistów, jak i entuzjastów fotografii, dbając o wyposażenie najlepszych sklepów fotograficznych oraz wielkich sieci komputerowych i sieci sklepów RTV. Profesjonalnie podchodzimy do naszych partnerów biznesowych, starając się jak najlepiej dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb i wymagań.

Nasz zespół to mieszanka różnorodnych charakterów i osobowości. Są wśród nas pasjonaci fotografii i związanych z fotografią nowinek technologicznych, największy w firmie miłośnik dronów, multicopterów i wszelkich urządzeń latających , a także bardzo kreatywny użytkownik kamerek sportowych. Nie tylko dostarczamy, ale również sami użytkujemy oferowany przez nas sprzęt.

Zgodnie z firmową misją, dbamy o ciągły rozwój oraz optymalizację oferty produktowej, dostosowując się do rynkowych wymagań oraz potrzeb klientów, z którymi współpracujemy.  Kreatywnie patrzymy na wymogi rynku fotograficznego, dlatego wśród naszych produktów można znaleźć również ręczne gimbale i quadrocoptery.  Jesteśmy również dystrybutorem ekologicznych akumulatorków i ładowarek Panasonic eneloop oraz ładowarek microprocesorowych TechnoLine.

Działy przemysłowe

Od początku naszej działalności jesteśmy dostawcą zaawansowanych systemów komputerowych wiodących na świecie marek. Produkty z naszej oferty spełniają rygorystyczne wymagania zarówno rynku przemysłowego, jak i elektroniki, automatyki, transportu, security, rynku medycznego i wojskowego. Od lat współpracujemy z największymi firmami z branży przemysłowej. Oprócz dystrybucji zapewniamy wykwalifikowany consulting techniczny, wsparcie sprzętowe i programowe oraz serwis.

Dział IPC
Dział OEM
Dział Schroff
Dział MIL
Nasza historia w pigułce
1992
Założenie firmy VMEpro.
Rozpoczęcie dystrybucji komputerów przemysłowych zgodnych ze standardem magistrali VME
1996
Zmiana nazwy firmy na CSI Beata Marzec
1998
Wyodrębnienie się Działu Flash
Rozpoczęcie współpracy z firmą SanDisk
1999
Wyodrębnienie się Działu Schroff oraz Działu Technicznego
2001
Powstanie Działu IPC
2006
Rozszerzenie oferty Działu Flash o produkty z branży foto i energia
Wyodrębnienie się Działu OEM
2007
Wyróżnienie w Rankingu Najzdrowszych Przedsiębiorstw Gazety Prawnej „Wehikuły czasu” 
2008
Wyróżnienie w rankingu Najlepszych Firm Regionalnych „Gazety Bankowej”
Wyróżnienie Dun&Bradstreet za wyniki 2007 r
Wyróżnienie w rankingu „Puls biznesu” Gazele Biznesu 2008
2009
Wyróżnienie w rankingu „Puls biznesu” Gazele Biznesu 2009
Wyróżnienie w rankingu Diamenty Forbesa 2009
Wyróżnienie w rankingu Dun & Bradstreet Przejrzysta Firma 2009

 

2010
Wyróżnienie w rankingu Diamenty Forbesa 2010
2012
Rozpoczęcie wdrażania koncepcji TPiM – pełnej partycypacji w zarządzaniu
Obchody 20-lecia firmy
2013
Przekształcenie formy prawnej firmy na spółkę cywilną
Zmiana nazwy na CSI Beata Marzec, Bogdan Marzec, Andrzej Zasucha spółka cywilna
2015
Nagroda dla CSI za najlepszą sprzedaż dysków SSD marki SanDisk wśród wszystkich dystrybutorów Europy środkowo-wschodniej
2016
Przekształcenie formy prawnej firmy na spółkę jawną
Zmiana nazwy na CSI B. Marzec, B. Marzec, A. Zasucha spółka jawna
2017
Obchody 25-lecia firmy CSI
Wyróżnienie w rankingu „Puls biznesu” Gazele Biznesu
2019
Przekształcenie formy prawnej firmy na spółkę akcyjną
Zmiana nazwy na CSI S.A.