Marka COAST w ofercie CSI.


30 May 2018

COAST - nowa marka w CSI

Firma COAST została założona w 1919 roku w Portland w stanie Oregon i do dzisiaj związana jest właśnie z tym miejscem. Od samego początku postawiono sobie bardzo ważny cel, który wyznaczył marce całą ścieżkę rozwoju. Otóż uważano, że w tworzeniu innowacyjnych produktów nie chodzi o produkcję wymyślnych gadżetów, ale o to, w jaki sposób odpowiednie narzędzia mogą sprawić, że praca profesjonalisty stanie się łatwiejsza, bezpieczniejsza i przyjemniejsza.

Rybak który patroszy i filetuje setki ryb dziennie, czy drwal oznaczający , które drzewa nadają się do wycinki mają różne potrzeby jeśli chodzi o dobór odpowiednich , wyspecjalizowanych narzędzi. Producenci COAST zaobserwowali te potrzeby, wysłuchali setek historii i stworzyli produkty które sprawiają, że praca monterów, drwali, rolników, myśliwych, farmerów czy elektryków jest o wiele lepsza.

latarki COAST

Przykładowo, w 1923 roku Coast stworzył i wyprodukował pierwszy “nóż Scribnera” specjalnie dla drwali, aby zaznaczyć, które drzewa Douglas Fira przygotowują się do wycięcia. W 1931 r. poprawił przyczepność noży myśliwskich o stałym ostrzu, oferując skórzany uchwyt. Innowacje były kontynuowane w nadchodzących dziesięcioleciach. Opatentowane systemy optyczne i zaawansowana elektronika sprawiają, że profesjonalne latarki LED Coast są jednymi z najjaśniejszych i najbardziej funkcjonalnych na rynku.

I chociaż minęło prawie 100 lat od powstania firmy, to potrzeba specjalistycznych narzędzi z odpowiednimi funkcjami wcale nie maleje.  Co więcej, profesjonalne narzędzia wykorzystywane są nie tylko w pracy ale również do rekreacji i codziennego użytku.

latarka_coast

COAST -NÓŻ I MULTITOOL

W ofercie marki COAST, dostępnej w CSI można znaleźć następujące kategorie produktów:

– latarki zwykłe, czołowe i kempingowe

– noże składane

– narzędzia wielofunkcyjne multitool

– akcesoria, jak np. etui na latarki lub akumulator z wbudowanym portem USB