Limitowana kolekcja eneloop EXPEDITION


11 October 2017

Nowa, limitowana kolekcja akumulatorków eneloop o nazwie EXPEDITION , została wprowadzona do naszej oferty. Akumulatorki w kolorach natury mają nawiązywać do idei zrównoważonego życia i ochrony środowiska naturalnego.

eneloop-expedition

Kolekcja akumulatorów Expedition pojawiła wraz z rozpoczęciem przez eneloop wydarzenia, w którym trzy dwuosobowe drużyny mają za zadanie przemierzenie ok 2100 km w 120 dni. Podczas tej wielkiej ekspedycji drużyny mają do wykonania różnorodne zadania, za które otrzymają punkty. Zwyciężą Ci, którzy 20.10 dotrą do Mediolanu z największą ilością punktów.  Zespoły do dyspozycji mają skromne kieszonkowe oraz baterie eneloop, jako towar wymienny. Każda z drużyn wspiera określoną organizację  działającą na rzecz środowiska. Zwycięzcy otrzymają dla swojej organizacji aż od 21 000 euro od marki eneloop. Wśród uczestników jest drużyna z Polski wspierająca Amnesty International

Wydarzenie można śledzić na profilu https://www.facebook.com/eneloopexpedition/ oraz stronie https://www.eneloopexpedition.com/?lang=pl

Wracając do akumulatorków, nowa kolekcja nie tylko posiada wszystkie najlepsze cechy akumulatorów eneloop , ale również dzięki kolorom umożliwia użytkownikowi rozróżnienie który z nich był już używany.

eneloop_AA-pack_expedition

eneloop_AAA-pack_expedition

Największą zaletą ogniw eneloop w porównaniu do baterii standardowych jest możliwość 2100-krotnego ładowania i utylizacji po eksploatacji. W przypadku długiego i częstego użycia jest to zdecydowanie bardziej ekonomiczne i pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy a także uniknąć problemów związanych z utylizacją ogromnych ilości baterii.