JOBY inspiruje fotografów i robi to dobrze! Nowe produkty w ofercie CSI.


6 April 2018

Czego nie można zrobić ze zwykłym, standardowym statywem? Nie można owinąć go wokół gałęzi na drzewie, podpiąć do metalowej rurki lub powyginać w taki sposób, aby uzyskać kąt, który w danej chwili byłby najbardziej odpowiedni.

GorillaPod - elastyczny statyw

Właśnie w takich sytuacjach z pomocą przychodzą fotografom elastyczne i wytrzymałe statywy i mocowania JOBY. Opatentowane i wielokrotnie nagradzane produkty potrafią zapewnić odpowiednią stabilizację lustrzanki lub bezlusterkowca. Z JOBY będziesz mógł zrealizować o wiele więcej ciekawych pomysłów na oryginalne fotografie.

W ostatnich dniach w ofercie CSI pojawiło się kilka nowych produktów JOBY. Są wśród nich:

Statywy GorillaPod- porównanie

Co wyróżnia te wymienione wyżej produkty? Najważniejszą cechą jest ich elastyczność i uniwersalność. Giętkie, ale też mocne nogi pozwalają zabezpieczyć sprzęt fotograficzny praktycznie na każdej powierzchni. Wytrzymałość zawdzięczają materiałom z jakich są wykonane : trwałego plastiku japońskiej klasy medycznej ABS i niemieckiego TPE

GorillaPod jest na tyle wszechstronny , że można zamontować na nim zarówno lustrzanki cyfrowe i bezlusterkowce, lampy błyskowe, światła i inne urządzenia, które nie przekraczają wagi podanej w specyfikacji statywu.

Oryginalnym produktem JOBY jest GorillaPod Rig, który posiada dodatkowe dwa gumowane uchwyty, dzięki czemu oprócz lustrzanki cyfrowej możemy podpiąć na nim od razu lampy , mikrofon lub inny sprzęt o łącznej wadze nie przekraczającej 5 kg.

GorillaPod Rig

 

JOBY już od paru lat inspiruje fotografów i filmowców, dostarczając im pomysłów na coraz to lepsze zdjęcia i nagrania. A Ty jak wykorzystasz zalety tych statywów? Masz już jakiś pomysł?