TENBA- marka z potencjałem

Posted on by csi

Polecamy ładowarkę Extreme Line NC 2000

Posted on by csi

Odciągnij młodego od kompa !

Posted on by csi

Zobacz jak eneloop świętował swoje 10 urodziny

Posted on by csi

14 listopada 2015 r w Berlinie miała miejsce wielka urodzinowa impreza eneloop. Inscenizacja wydarzenia odbyła się w okolicy BIKINI Berlin, gdzie po zachodzie słońca została wyświetlona instalacja z logiem eneloop.  Wydarzenia upamiętniające 10-lecie marki, miały miejsce również w innych częściach Europy. Z tej okazji marka eneloop przygotowała specjalną kampanię urodzinową, która trwała aż do 31 marca 2016r.

CSI zaprasza na XIX Targi FVF w Łodzi

Posted on by csi

Jest nam bardzo miło zaprosić Państwa na XIX Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video – FILM VIDEO FOTO, gdzie CSI będzie jednym z wystawców. Targi odbywają się w dniach 7-9 kwietnia 2016r. w Łódzkiej Hali Expo, na al. Politechniki 4 w Łodzi.

Najszybsza na świecie karta micro marki SanDisk – premiera na MWC w Barcelonie

Posted on by csi

W dniu 22.02.2016 , podczas Mobile World Congress w Barcelonie, przedstawiciele SanDisk zaprezentowali najszybszą na świecie kartę pamięci microSD. Nowa karta SanDisk Extreme Pro® microSDXC ™ UHS-II, z szybkością transferu dochodzącą aż do 275 MB/s, zapewnia niemal 3-krotnie większą prędkość przesyłu danych, niż aktualnie oferowane, najszybsze karty microSD

Nowe modele RC w ofercie CSI

Posted on by csi

W katalogu firmy ACME na 2016 r, pojawiło się sporo nowych modeli RC, które z pewnością zainteresują zarówno fanów takich produktów, jak i ich dzieci. Trzy nowości są już dostępne w sprzedaży w CSI – samochód ACME Puzzle Car, łódź motorowa Zoopa Thunder 400 oraz najmniejszy z całej oferty dron (a raczej dronik) Zoopa Q055 Zepto.

UWAGA ! Zmiana formy prawnej CSI

Posted on by csi

Nowy rok, nowe wyzwania oraz zmiany. My już od pierwszych dni stycznia zaczęliśmy od zmian, a mianowicie przekształcenia formy prawnej firmy CSI Beata Marzec, Bogdan Marzec, Andrzej Zasucha spółka cywilna. W związku z tym zawiadamiamy, że od dnia 4.01.2016 CSI funkcjonuje jako SPÓŁKA JAWNA.

To nie jest zwykły dron. To XIRO… XIRO XPLORER

Posted on by csi

Niesamowity, elegancki design rzuca się w oczy na samym początku. Przy bliższym poznaniu, jest już tylko lepiej… Wysokiej jakości materiały, z jakich wykonany jest XIRO XPLORER, prosty modułowy montaż, wiele zaawansowanych funkcji oraz łatwa i wygodna obsługa, to cechy, jakimi w skrócie można opisać nowy dron, dostępny w sprzedaży w CSI.

Propozycje prezentowe TENBA i INDURO

Posted on by csi

Świąteczny prezent dla fotografa? Nie jest łatwo zadowolić tych najbardziej wymagających. Aby zmniejszyć ryzyko nietrafionych prezentów, warto szukać podarunków wśród sprawdzonych marek, cieszących się dobrą opinią, zarówno wśród polskich jak i światowych użytkowników.

TENBA i INDURO to amerykańskie marki, będące światowymi liderami w swojej branży.