Limitowana kolekcja eneloop EXPEDITION

Posted on by csi

Seria QUADGUARD zdobywa serca miłośników dronów wyścigowych

Posted on by csi

TENBA- marka z potencjałem

Posted on by csi

Polecamy ładowarkę Extreme Line NC 2000

Posted on by csi

Odciągnij młodego od kompa !

Posted on by csi

Zobacz jak eneloop świętował swoje 10 urodziny

Posted on by csi

14 listopada 2015 r w Berlinie miała miejsce wielka urodzinowa impreza eneloop. Inscenizacja wydarzenia odbyła się w okolicy BIKINI Berlin, gdzie po zachodzie słońca została wyświetlona instalacja z logiem eneloop.  Wydarzenia upamiętniające 10-lecie marki, miały miejsce również w innych częściach Europy. Z tej okazji marka eneloop przygotowała specjalną kampanię urodzinową, która trwała aż do 31 marca 2016r.

CSI zaprasza na XIX Targi FVF w Łodzi

Posted on by csi

Jest nam bardzo miło zaprosić Państwa na XIX Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video – FILM VIDEO FOTO, gdzie CSI będzie jednym z wystawców. Targi odbywają się w dniach 7-9 kwietnia 2016r. w Łódzkiej Hali Expo, na al. Politechniki 4 w Łodzi.

Najszybsza na świecie karta micro marki SanDisk – premiera na MWC w Barcelonie

Posted on by csi

W dniu 22.02.2016 , podczas Mobile World Congress w Barcelonie, przedstawiciele SanDisk zaprezentowali najszybszą na świecie kartę pamięci microSD. Nowa karta SanDisk Extreme Pro® microSDXC ™ UHS-II, z szybkością transferu dochodzącą aż do 275 MB/s, zapewnia niemal 3-krotnie większą prędkość przesyłu danych, niż aktualnie oferowane, najszybsze karty microSD

Nowe modele RC w ofercie CSI

Posted on by csi

W katalogu firmy ACME na 2016 r, pojawiło się sporo nowych modeli RC, które z pewnością zainteresują zarówno fanów takich produktów, jak i ich dzieci. Trzy nowości są już dostępne w sprzedaży w CSI – samochód ACME Puzzle Car, łódź motorowa Zoopa Thunder 400 oraz najmniejszy z całej oferty dron (a raczej dronik) Zoopa Q055 Zepto.

UWAGA ! Zmiana formy prawnej CSI

Posted on by csi

Nowy rok, nowe wyzwania oraz zmiany. My już od pierwszych dni stycznia zaczęliśmy od zmian, a mianowicie przekształcenia formy prawnej firmy CSI Beata Marzec, Bogdan Marzec, Andrzej Zasucha spółka cywilna. W związku z tym zawiadamiamy, że od dnia 4.01.2016 CSI funkcjonuje jako SPÓŁKA JAWNA.